Středeční příjem nováčků a trénink začátečníků povede 6.9.2017
trenérka Monika Perglerová (mobil 739435310, mail pergler.monika @gmail.com)

Protože se nám ve středu mísí skupinky z různých úrovní "lekcí"
rozdělili bychom si naše budoucí veslařky a veslaře i do různých časů následovně:

Ti co jdou na vůbec první návštěvu naší loděnice bychom poprosili, aby se pokud možno dostavili už v 15:45.

Ostatní, kteří již půjdou veslovat na Vltavu pak až v 16:20.

Děkujeme za pochopení.

4. 9. 2017
Martin musil má z Evropy bramborovou
Osmiveslice mužů v sestavě s naším Martinem Musilem obsadila na Mistrovství Evropy žen a mužů do 23 let 4.místo.

Mistrem Evropy se stal lehký skifař Jan Cincibuch.
4.místo obsadil lehký dvojskif žen Nečasová Teimerová.
Lehkovážná skifařka Kristýna Neuhortová pak místo 7.

Stránku s kompletními výsledky naleznete ZDE

4. 9. 2017
Čtyři medaile z Brandýsa pro naše barvy.
V rámci již padesátého polabského poháru jsme vybojovali čtyři medailemi oceněná první místa.

Hned v třetím závodě sobotního programu se to povedlo osmiveslici dorostenek, když dohlášené společenství Litoměřic a Brandýsa nechala naše děvčata doplněna slečnou Paškovou z Mělníka s přehledem za sebou. Základ sestavy z ČVK Praha byl jmenovitě Bundilová, Vargová, Chmelíková, Skácelová, Šillerová, Pechová, veslovodka Rezková a kormidelnice Hnízdilová.

I další medaile byla z této kategorie, to když Lucka Rezková s Berenikou Viktorií Pechovou vyhrály dvojskifa těsně před Chmelíkovou se Šillerovu.

Trenérka Monča Perglerová usedla v párové čtyřce do společenství s Lysou a Mělníkem konkrétně slečnami Sloupovou Terezou, Walterovou Barborou a Valsovou Zuzanou a své papírově velmi silné soupeřky dokázaly porazit o deset vteřin, což byl úctyhodný výkon.

Jediná naše chlapecká medaile je za dvojskif starších žáků a postarali se o ní Martinové Vakoč a Bartek. I v porovnání časů s ostatními pěti jízdami to byl dobrý, konkurenceschopný výkon a chlapci by se neztratili v žádné z nich.

Kompletní výsledky ZDE

1. 9. 2017
již 50. ročník oblíbeného závodu v Brandýse nad Labem

Polabský pohár, dlouhodobě největší podzimní regata v českém veslování, má letos kulaté jubileum a tradičně nebudou chybět na Labi ani veslaři ČVK Praha.

Dokumenty k závodu a naše předběžné straty hledejte
v sekci závody ZDE.

30. 8. 2017
NÁBOR NOVÝCH VESLAŘŮ V ČVK PRAHA
Protože září je měsícem zvýšeného zájmu o sportovní a volnočasové aktivity, jsme i u nás připraveni na nové uchazeče o náš krásný sport, kterým je veslování.

O nováčky se v průběhu měsíce září bude starat náš hlavní pan trenér Honza Navrátil, kterého zastihnete na telefonu +420 777 849 615 a nebo na e-mailu jan.navratil@cvkpraha.cz

Tréninkové časy začátečníků jsou v pondělí, středu a pátek od 16.00.
Více info naleznete v sekci "Nábor" ZDE

30. 8. 2017
Srpnová soustředění
Návrat z prázdnin ke sportu jsme tradičně zahájili soustředěními.

Dle jednotlivých kategorií se v průběhu druhého prázdninového měsíce naši sportovci připravovali na podzimní část veslařské sezóny. Třeba naše nejsilnější kategorie dorostenců se aktivně připravuje celý srpen, jejich mladší kolegové a kolegyně pak spíše až v druhé polovině, tedy v poslední čtvrtině prázdnin.

Úspěšně za námi je i tradiční soustředění v sedlech horských kol na Šumavě, kam jezdíme do penzionu U Hudečků a kde jsme i letos hltali litry čerstvého vzduchu.